poniedziałek, 8 grudnia 2014

WYZWANIE blogowe {grudzień} – 5 dni do lepszego bloga- Ulubiona tradycja świąteczna w moim domu

Choć nie mam kompletnie czasu ostatnio, biegam i motam się, by nadążyć z wszystkimi obowiązkami - postanowiłam wziąć udział w wyzwaniu blogowym Uli, po to właśnie, by zrobić coś dla siebie w tym intensywnym czasie.

Tworzymy dom od niedawna. To nasze trzecie Święta razem. Każde jedne będą piękniejsze. I choć nie obędzie się bez łez i tęsknoty za tymi, którzy od nas daleko, wiem, że będą cudowne.

Miałam szalone postanowienie, że co roku w naszym domu będzie gościła choinka inna niż wszystkie, bo jesteśmy przecież szaleni i zakręceni, nie dbamy o opinie innych i jesteśmy szczęśliwi.

I tak, w zeszłym roku nasza choinka wyglądała tak :
 
 i tak:
choć mój Mężczyzna wolał taką wersję:
 
to w tym roku będzie taka:
malutka ( bo poszłam na kompromis ;)), ale pachnąca i ubrana przez nas wspólnie!

Cieszę się bardzo na te nasze 3 święta!

a jakie tradycje goszczą w Waszych domach?
zobaczę TU

Buziaki, 
Asia

6 komentarzy:

 1. Choinki są doskonałe ;-)
  Ja jeszcze nie dojrzałam do Świąt w nowym składzie rodzinnym... Życzę, Asiu, ciepłych i magicznych Świąt, mimo że daleko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę pokazać choinkę w męskiej wersji mojemu mężowi - będzie zachwycony!

  OdpowiedzUsuń
 3. O taaa... mój mężczyzna stanowczo też wolałby wersję z puszkami... Kiedyś chicałm mu zrobić piwny kalendarz adwentowy... Moze w przyszłym roku? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysl! Choinka to choinka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna choinka, zwłaszcza ta na ścianie! U mnie w tym roku choinka będzie ceramiczna... Bo dopiero od pół roku mieszkam z chłopakiem, wynajmujemy mieszkanie, więc nie mamy jak gromadzić ozdób choinkowych, a poza tym na Święta i tak wyjeżdżamy do swoich rodzin. Więc stawiamy na drobne ozdoby - stroik, lampiony, świece i właśnie ceramiczne choinki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo oryginalnie. Od razu widać, że w tym domu rządzi dusza twórcza ;)

  OdpowiedzUsuń