poniedziałek, 14 lipca 2014

Historia nazwy mojego bloga- Wyzwanie blogowe Dzień Pierwszy

Asica- Scrap

Kiedy zapragnęłam założyć blog z moimi rękodzielniczymi próbami, długo zastanawiałam się jak go nazwać, bo wiele z nazw, jakie mi się podobały- były po prostu zajęte.
Mam na imię Alicja. Jednakże nikt z bliskich mi osób, nie zwraca się do mnie tym imieniem, ponieważ od dziecka mówiono na mnie Asia. I tej Alicji zwyczajnie nie lubię po prostu.
Dlatego Alicja z Krainy Papieru odpadała całkowicie, choć brzmiała nie powiem- ciekawie ;)
A ponieważ w tamtym czasie sporo osób mówiło do mnie Asica, użyłam tego nicka i dołączyłam Scrap, żeby było wiadomo, czym właścicielka bloga się zajmuje.


Zaczynając przygodę ze scrapbookingiem, nie wiedziałam jeszcze, że nazwa mojego bloga stanie się nazwą mojej firmy. Mojej firmy- jak to brzmi! Nigdy, w najśmielszych marzeniach nie pomyślałam, że będę miała firmę, i to z papierami do scrapbookingu!
I chociaż udało mi się wypuścić tylko 3 kolekcje papierów- była to bardzo miła przygoda! Cóż, czasem trzeba zamknąć jedne drzwi- by otworzyć drugie. A teraz zaczyna się dla mnie nowa przygoda, w nowym kraju, z nowym życiem.

Myślałam kiedyś o zmianie nazwy- ale z przyzwyczajenia do obecnej- nie wprowadziłam zmian. Korci mnie czasem, więc kto wie.

Dziękuję Uli za to wyzwanie. Życie toczy się dla mnie szybkim tempem, więc chwila refleksji i rozpisania się dla moich czytelników bardzo się przyda. Ostatnio można u mnie tylko oglądać, więc może dobrze byłoby to zmienić.

Pozdrawiam wszystkich, którzy znajdują chwilkę w natłoku spraw codziennych, by zajrzeć na mój blog!

Asica

7 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa historia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Asica, tylko nie zmieniaj tej nazwy! ;) Fajnie, że jesteś :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Asica p to fundament mojej przygody za scrapbookingiem, nie zapominam, że od Ciebie dowiedziałam się wszystkiego co wiedzieć powinnam w tym temacie :) Nie zmieniaj nazwy bo to już nie będzie TO!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa historia:) Powodzenia w dalszym rozwoju firmy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Alicja z Krainy Papieru też super nazwa! Ale ta aktualna jest też super! Nie zmieniaj jej! Fajnie, że tu trafiłam poprzez wyzwanie! :) Nie mogę się doczekać jutrzejszej historii :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaglądałam na Twojego bloga już wcześniej, ale jak zobaczyłam go na liście biorących udział w wyzwaniu musiałam zaglądnąć. Teraz tym przyjemniej mi będzie, skoro wiem jak to się u Ciebie zaczynało.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie zmieniaj nazwy! Ta bardzo dobrze pasuje i ma pazur.

  OdpowiedzUsuń