czwartek, 15 listopada 2012

Asica w Diabelskim Młynie:)

Wywiadu udzieliłam załodze Diabelskiego Młyna :)
Witamy serdecznie:) Dziś przyszła pora na kolejne wyzwanie diabelskie do którego zaprosiliśmy Asice. Zanim poznacie jej wytyczne przeczytajcie nasz wywiad z nią :)
1. Powiedz nam coś o sobie.
Witam!
Nazywam się Alicja Panewka, ale wszyscy znajomi i przyjaciele mówią do mnie Asia, na Alicję mam alergię:). W sieci jestem znana jako asica.p.
Co mogę powiedzieć  o sobie?
Jestem przede wszystkim mamą, kocham morze, kolor fioletowy, kawę w dużym kubku, wiatr we włosach, przyjaciół co nie zawiodą... Scrapowanie kocham i czytać też:).
Z pasji do scrapowania zostałam też właścicielką Asica-Scrap, a tym samym udowodniłam sobie i kilku innym osobom, że marzenia naprawdę się spełniają.

2. Jak zaczęła się Twoja przygoda ze scrapbookingiem?
Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego, a więc różne formy craftowania nie były mi nigdy obce,  jednakże nawet nie znałam słowa scrapbooking, dopóki przypadkiem, szukając czegoś w sieci do pracy, nie natrafiłam na bloga Nulki.
Nula, tak, już to mówiłam nieraz - jesteś winna mojej chorobie, obsesji, największej pasji i terapii, jaką sama sobie funduję każdego dnia! Dziękuję Ci po stokroć  Kochana kolejny raz!.
Jestem uzależniona od lat czterech. Mam nadzieję, że na stałe :).
Papier, magik i nożyczki to moi przyjaciele na dywanie każdego wieczoru! To te najważniejsze, bo darzę sympatią także stemple, tusze i media.
Scrapowanie to najlepsza terapia, jaką mogłam sobie wymarzyć. Co więcej,  bardzo lubię się dzielić  moją pasją. Każde jedne warsztaty, jakie prowadzę,  dają mi niezwykły zastrzyk energii.
Mam nadzieję, że zapał do pracy i nowe pomysły nie opuszczą mnie nigdy:).

3. Jaki jest Twój ulubiony styl, kolor, forma?
Nie mam ulubionej formy, choć najbardziej lubię robić LO i albumy. Czy mam jakiś styl? Tego nie wiem, musiały by się wypowiedzieć  inne osoby i uznać, czy moje prace są rozpoznawalne jako mój:)
Bardzo lubię kolor fioletowy. Wciąż się uczę eksperymentowania z kolorami, bo ja raczej z tych, co grzecznie łączą kolory pasujące do siebie:).
Na największe szaleństwa pozwalałam sobie w moim art-journalu. Chciałabym " bałaganić "na pracach z taką swobodą jak dziewczyny, których prace nieustannie podziwiam (Muma loweee bejbe).
4. Co jest Twoją największą inspiracją przy tworzeniu prac i papierów?
Inspiracją przy tworzeniu prac często jest jakieś konkretne zdarzenie, słowo, czyjś gest, który zapadł mi w pamięci. Muzyka, moje dzieci, osoby, które kocham i darzę sympatią. Życie....
Papiery, jakie wyprodukowała dla Was Asica-Scrap, to wytwór współpracy ze mną niezastąpionej Ani Zielińskiej, która potrafiła przełożyć  na papier wszystkie moje fanaberie i pomysły - Anulko dziękuję :*.
5. Co chciałabyś przekazać naszym czytelnikom?
Kochani, nie bójcie się marzyć. Marzenia naprawdę się spełniają. Nie bójcie się tworzyć. Nie bójcie się emocji. Moje najlepsze prace okupione były łzami i cierpieniem. Te najlepsze, pełne radości i uśmiechu, jaki zawitał w moim życiu, są jeszcze przede mną. A właściwie powolutku się dzieją...
Nie trzeba mieć  firmowych gadżetów, mnóstwa dziurkaczy i wykrojników.
Najważniejsze to mieć serce do tego, co się robi i tego najbardziej Wam życzę :*
Pozdrawiam Was serdecznie,
Asica
 temat wyzwania brzmi :
Jesiennie
Ponieważ jesień, to moja ulubiona pora roku, chciałabym dziś zaprosić Was do wykonania pracy w jesiennych klimatach-w brązach,rudościach, ciepłych żółciach. Koniecznie z motywem liścia.
Możecie wykonać dowolna pracę , nawiązującą kolorami bądź tematem do jesiennej aury. Stwórzcie kartkę, album, magnes, zakładkę- co tylko przyjdzie Wam do głowy.
Co powinno znaleźć się w Waszej pracy?
-jesienne kolory
-motyw liścia
-ćwiek, guzik lub perełka
Mam nadzieję, że wyzwanie przypadnie Wam do gustu i że powstanie dużo pięknych, jesiennych prac.
Nagrodą będzie podwójny zestaw papierów Fresh LOOK, także zapraszam Was do zabawy

a oto moja praca :
 
zaś całośc pokażę jutro:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz