wtorek, 27 września 2011

Z podziękowaniami dla Dorotki:)

Dorotce, w dowód wdzięczności za podarowany mi aparat,zrobiłam albumiki roczkowe dla chrześniaków Doroty:

Albumy są mało zdobione,ich ozdobą będą zdjęcia chłopaków:).
I tu poglądowo środki:


Jeszcze raz OGROMNIE CI KOCHANA DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!


Na pewno już wiecie,bo od samego rana jest radośnie w scrapowym światku,że powrócił do nas Portal Scrapujące Polki,w nowej odsłonie i z nowymi siłami.
Jako była projektantka Polek,chcę także powiedzieć:

W imieniu swoim oraz Zespołu nieistniejącego już Portalu Polki Scrapują chciałabym wyrazić jak przykrym i smutnym był dla nas incydent związany z nagłym zamknięciem Portalu. Jest nam przykro i ogromnie żal utraconych danych, zdjęć, artykułów, dyskusji, komentarzy - wszystkiego tego, co wspólnie ze wspaniałymi Użytkownikami udało nam się stworzyć przez ponad rok działania Portalu. Nie jesteśmy w stanie przywrócić tego miejsca, tych danych, tych wspaniałych wydarzeń, emocji i zabaw, dlatego też cały nasz Zespół bez wahania przystąpił do tworzenia nowego portalu, w którym chcemy kontynuować naszą wspólną "polkową" przygodę, a z ogromnym wsparciem przyjaciół, sympatyków portalu, byłych członkiń Zespołu oraz wiernych, wspaniałych Użytkowników - nie było to trudne.

Administracja Portalu stworzyła nowe miejsce, które mamy nadzieję, będzie dla Was tak samo wspaniałe, bliskie sercu, ciepłe, inspirujące jak portal, którego już nie ma. Cały nasz Zespół, nasze pomysły na wyzwania, na funkcjonowanie Portalu ma teraz nowe miejsce w Internecie.

Serdecznie zapraszamy na Portal Scrapujące Polki - wierzymy, że poczujecie się w nim "jak w domu", choć może po małym remoncie, wierzymy, że stali bywalcy utraconego portalu szybko się zadomowią w nowym miejscu, a dla nowych osób będzie to ten kawałek sieci, który warto odwiedzać codziennie.

Chcemy zapewnić, że ani na chwilę nie przestałyśmy myśleć o tysiącach Użytkowników dla których zamknięcie portalu było szokiem i przykrością, to dla nich zwarłyśmy szeregi i z nową energią przystępujemy do działania! Incydent, który się zdarzył bardzo nas wzmocnił i zbliżył, wierzymy zatem, że i Wy pozostaniecie wierni Portalowi i ideom jakie nam przez ponad rok przyświecały -wzajemnym inspiracjom, przyjaźni i mobilizowaniu się nawzajem bez cienia rywalizacji w ciepłym, przyjaznym wszystkim miejscu.

Zapraszamy w nowe progi Portalu Wyzwaniowego Scrapujące Polki!!!

{klik w obrazek}
A w następnym poście będzie lift m-asochistyczny,który juz teraz możecie obejrzeć na flickrze:)

Buziaki:*

3 komentarze:

  1. Kasju , witam ponownie , gdzieś już pisałam do Ciebie , dziękując za przesyłkę itd. Proszę prześlij mi pełny adres . Nasionka bardzo fajne .... co jeszcze Kasiu poza herbatką , może masz jakieś życzenie .Ramka .

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepraszam , to do Kasji ... zapmniałam , że przeskoczyłam do Ciebie , to przez te miliony do wygrania ... te liczby przed chwilą .

    OdpowiedzUsuń