wtorek, 13 lipca 2010

Jeszcze wakacjuję:)

Ale,że mam dziś jak ,to pokażę to, czego pokazać nie mogłam wcześniej:)-a zdjęcia z wakacjowania będą w niedzielę po powrocie.
Na początek scrap na konkurs multiwyzwaniowy w Scrapujących Polkach,niestety ,nie został dostrzeżony,nie ukrywam,że czuję się rozczarowana:(
Tu pragnę podziękować Agnieszce-Samarze, za głos oddany na moją pracę-dzięki Kochana:*

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było stworzenie pracy według poniższych wytycznych: Temat pracy: " Gdy nie ma mnie dla nikogo..." Forma Pracy: scrap 30 x 30 cm, z elementami składowymi w postaci: - zdjęcia/zdjęć - opisu, tzw. journaling - kartki (otwierana forma kartki w dowolnym formacie, front zdobiony, środek z miejscem na opisy) - ATC ( zachowany format ATC czyli 6,3x8,9cm (stworzony osobno w temacie pracy, wkomponowany jako integralna część układu 30 x 30) - mixed media (zastosowanie przynajmniej 3 różnych technik/mediów) - altered art (drobny element zalterowany na potrzeby kompozycji, wkomponowany jako ozdoba, detal) Uwaga: z jednego z powyższych elementów można było zrezygnować.

Ja zamieściłam wszystkie elementy a moja praca wygląda tak:
w torebce papierowej umieszczona jest taka kartka:

zbliżenie na ATC:
zbliżenie na zalterowany detal:
Bardzo dziękuję za udział w moim wyzwaniu w Twórczym Pokoju, wszystkim którzy brali udział oraz gratuluję wyróżnionym osobom.
I zapraszam na kolejne wyzwanie ,które przygotowała dla Was Gosia, która ma dziś imieniny ,więc buziaki jej posyłam przy okazji:*
Moja praca to scrap ,a na nim ja i moja Mama i Sister na wczasach w Chorwacji w roku 2000:)
zobaczcie TU----> na resztę prac :)
Pozdrawiam z Białegostoku, który dziś przyniósł mi nieco ochłody, poniewaZ pada deszcz:).Maniusię moją kochaną obściskałam na wszystkie strony:) a w czwartek wracam do Świekatowa, jeszcze łapnąć słoneczka i w sobotę do domku.
Cuudne mam wakacje i w dodatku z tropikalną pogodą:)

P.S. ćwieki na scrapie konkursowym ze scrap.com.peelu, a scrap żółty z KIT-u wakacyjnego ILS:)

4 komentarze:

 1. Świetne prace!!! Godne nagrody!!! Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna praca multiwyzwaniowa, przyznam, że dla mnie była to jeszcze za trudna praca, dlatego doceniam kogoś, kto wziął w niej udział :)
  Scrap żółty bardzo udany, kompozycja z kliszą rewelacyjna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Asiu ciesze się, że urlop się udał.
  Twoja praca multiwyzwaniowa jest ciekawa i różna całkiem od pozostałych, ale... inna praca mocniej przykuła moją uwagę. Oglądając prace ubolewałam nad tym, że tylko jeden głos mogę oddać. Ale takie prawa konkursu.
  LO bardzo cieplutkie i ładne.

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne smaczki ma Twój scrap!
  nie znam prac innych, ale ta Bardzo sie mi podoba:)))

  OdpowiedzUsuń