niedziela, 12 grudnia 2010

SZkatułka w stylu retro:)
Bardzo żałuję,że nie mam fotki przed zmianą:(.
Kiedy otworzyłam przesyłkę ze zleconą robotą zobaczyłam szkatułkę na wysoki połysk, z metalowymi narożnikami i odłażącą metalową opaską na brzegu.Szczerze mówiąć wystraszyłam się ,czy podołam;).
Po zmianie chciałam Wam pokazać szkatułkę w stylu retro,mam nadzieję;),którą zamawiająca obdaruje swoją siostrę. Mam nadzieję,że się spodoba:)
Pierwszy raz pociachałam Romancę,od razu z 2 druku,ta z pierwszego jeszcze nietknięta leży;)

Do pokazania mam sporo,nie nadążam ani z produkcją ani z fotkami moim popsutym aparatem,który działa wtedy,kiedy on chce:)

Po kolejną porcję nowości zapraszam rankiem:)

8 komentarzy:

 1. śpisz czasem?:P
  Jak zobaczyłam ten teledysk od razu pomyślałam o Tobie.:*
  http://www.youtube.com/watch?v=pDR_ldGke6A
  scrap wszędzie :) hehe
  pozdro Mad ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow - piękna!!
  I dziękuję ślicznie za karteczkę :-*. Zastanawiałam się o jaką przesyłkę pytasz na blogu a dziś przytaszczyła moja pani listonoszka całą stertę, mówiąc że w zeszłym tygodniu chora była i ma tyły straszne :-), no i między innymi piękną karteczkę od Ciebie - dziękuję ślicznie za pamięć - moja leci do Ciebie dzisiaj :-*!

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo mi się to wcielenie romancy podoba, tylko jakoś drażni mnie fryzura postaci z kamei i jej nos... ale to nie Twoja wina:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie są to moje klimaty, ale muszę szczerze przyznać, że wyszła Ci świetnie. Wygląd początkowy mogę sobie tylko wyobrazić, ale wyobraźnię mam na tyle rozwiniętą, że z serca gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowna jest! sliczny papier i motyw z camea!! cudo!

  OdpowiedzUsuń
 6. Aisz ;P masz maila
  pozdro Mad ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. obłędnie przemieniłaś szkatułkę!!!

  OdpowiedzUsuń